+90 212 970 13 63 [email protected]

Hakkımızda

Özçetin Hukuk ve Danışmanlık, birbirini tamamlayan alanlarda hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunar.

İstanbul’da kurulu olan Av. Yeliz Özçetin Hukuk Bürosu olarak hukuk alanındaki tecrübelerimiz ve girişken yapımızla somut olaylara hızla adapte olabilme ve en iyi çözümü üretme konusunda uzmanlığımızla müvekkillerimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz. 

Başlıca çalışma alanlarımız, özel hukuk alanında Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku ve Sağlık Hukuku olmakla birlikte kamu hukuku alanında Yabancılar ve Göç Hukuku ile Ceza Hukuku alanlarında yoğun tecrübelerimiz vardır.  Rekabet Kurumu soruşturmalarında incelemelerde ve fikri mülkiyet alanında patent alınması, devri ve lisans sözleşmelerinin hazırlanması hususlarında temsillerimiz bulunmaktadır. Aile Hukuku, Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında da yoğun çalışmalarda bulunulan büromuzda nitelikli hukuk hizmetleri sağlanmaktadır.

Bizzat bulunduğumuz ve parçası olduğumuz start-up projeleri ile iş süreçlerinde, ortaklık yapılarının sağlanmasında ve devamında, pay devri süreçlerinde edindiğimiz tecrübeler ile girişimcilik ekosisteminde yer alan girişimcilere etkin danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ekonomi alanında başlayan dijital dönüşümde güncel gelişmelerin yakın takipçisi olarak akademik bilgilerimizi günün gereklerini yorumlamada aktif şekilde kullanmakta ve bu hususlarda bilgilendirmeler yapmakta ve danışmanlık vermekteyiz.

Yıllar içerisinde düzenli olarak iş birliğinde bulunduğumuz kendi alanlarında uzmanlar aracılığıyla karmaşık durumlara en iyi değerlendirmelerde bulunarak müvekkillerimizin sorunlarını çözmede yardımcı olmaktayız.

Müvekkillerimize tek elden ve kusursuz sunum hedefiyle, sürekli ve kesintisiz şekilde ihtiyaç dahilinde her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde hukuk hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun ulaşıldığı takdirde hizmetlerimizi götürebileceğimiz gibi, ABD barolarına kayıtlı danışmanlarımız ile Türkiye dışında ABD’de ve BDT ülkelerinde danışmanlık sağlamaktayız.

Ekibimiz

Av. Yeliz Özçetin

Kurucu Avukat

Ivan Bozbei

BDT Ülkeleri Proje Danışmanı

Tolga Ulaş

Bilgi Teknolojileri Danışmanı